• iletisim@ankaratamir.com

BUGO Asansör San. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
134 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Şener Baysal
  • ADRES: Mehmet Akif Ersoy Mah. 325 Sok. No:3/34 Yenimahalle / Ankara
  • TELEFON: 0 (312) 356 2846
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

BUGO Asansör San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak müşterilerimize asansör ve yürüyen merdiven alanlarında; montaj, satış sonrası bakım ve arıza servisi, proje danışmanlığı, ürün tasarımı, ürün tedariği ve kuyu çelik çözümleri sunuyoruz. Firmamızın Makine Mühendisi olan kurucularının 15 yılı aşan mühendislik tecrübeleri ve uzman teknik ekibiyle, yapılarınıza değer katmaya ve size en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Önce insan sağlığı ve iş güvenliği prensibimizden ödün vermeyerek dünya standartlarında hizmet sunabilme özelliğimizle daima hafızalarda yer alacaktır. Daha akılcı, kalıcı çözümler sunmayı amaçlayan firmamız, kendini de  her konuda geliştirerek ve hedef büyüterek siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kurumsal kimlik ve yönetim sistemini sunmaya devam edecektir.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, kalite faaliyetlerine ve teknik donanım ihtiyaçlarının karşılanmasına, personel eğitimi ve yeterliliğine, yönetim olarak verilen hizmetin takibine önem vermektedir. Bu doğrultuda TSE kalite mevzuatına uygun hizmet vermekte olup hizmetimiz belgelendirilmiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.