• iletisim@ankaratamir.com

HABER DETAYI

18/04/2022 15:00

Vodafone Hat Fiyatları 2022

Vodafone Hat Fiyatları 2022

Vodafone Hat Fiyatları 

Vodafone hat fiyatlari , yeni bağlantısı olanlar yeni şebeke için minimum 95 TL ödemek zorunda kalacak. Yeni Vodafone faturasız hat almak isteyenler minimum 95 TL, maksimum 120 TL ödeme yapıyor. Vodafone bayilerinde fiyatlar değişiklik göstermekte olup, bazı bayilerde hattınıza bakiye olarak tanımlanırken, bazı bayilerde tarifenize ek paketler eklenebilmektedir.

Vodafone, 2006 yılında Türkiye’de faaliyete başlayan ön ödemeli bir mobil operatördür. Vodafone tarifesinin en önemli özelliği, tüm müşterileri için sabit bir fiyatının olmasıdır. Yani Vodafone hizmetlerinin fiyatları vatandaşların gelir düzeyine göre belirlenmemektedir.

Vodafone’dan birden fazla pakete ihtiyacınız varsa, web sitesini ziyaret ederek veya telefonla müşteri hizmetleri temsilcisiyle görüşerek paketler hakkında bilgi alabilir ve bütçenizi planlayabilirsiniz.

Yeni bir Vodafone hattı almayı düşünüyorsanız, yeni hat satın almak için Vodafone bayilerini ziyaret edebilirsiniz. Fiyatlar tarifeye göre değişmektedir.

Satın aldığınız yeni Vodafone hattındaki telefon numarasına göre fiyatlarda farklılıklar olabilir. Yani şanslıysanız ve cep telefon numaranız 554 veya 520 ile başlıyorsa sadece 95 TL’ye yeni hat alabileceksiniz. 502 veya 503 ile başlayan bir cep telefonu numaranız varsa, hattınız için 120 TL ödemeniz gerekecektir.

En pahalı Vodafone kontörlü hat fiyatı 120 TL. Sınırsız internet kotası ile gelen bu paket interneti sevenler için oldukça cezbedici bir pakettir.

 

Vodafone hizmetlerinin fiyatları, müşterilerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak belirlenmekte ve çok uygun fiyatlarla paketler halinde sunulmaktadır. Örneğin Vodafone’dan sadece hat hizmeti almak istiyorsanız aylık ortalama 50 TL ücret karşılığında bu hizmeti alabilirsiniz.

 

Ayrıca Vodafone, farklı ilgi alanlarına sahip kullanıcıları için birçok paket sunmaktadır. Bu paketlerden en basiti Vodafone’un ayda sadece 8,5 TL’ye sunduğu “Hepimiz İçin” paketidir. Bu paket, Türkiye’nin her yerinde kullanmak için ağ içinde 50 MB internet ve 400 dakika konuşma süresi içerir.

 

Vodafone, yurt dışına sık seyahat eden veya Türkiye’den uluslararası arama yapmayı planlayanlar için de seyahat paketleri sunuyor. Bu paketleri satın alanlara özellikle yurt dışını aramaları ve cep telefonlarını kullanmaları için çok avantajlı fırsatlar sunuluyor.

vodafone hat fiyatlari

                                                                                         vodafone hat fiyatlari

Vodafone Ön Ödemeli Hat Ücretlendirme Kuralları

 

  • Faturasız hattınıza Vodafone satış noktalarından veya banka hesaplarından ödeme yaparak kontör yükleyebilirsiniz.

 

  • Ayrıca istediğiniz zaman PTT’ler, PTT’ler ve cep telefonları ile ön ödemeli telefonunuza yeniden yükleyebilirsiniz.

 

  • Cep telefonu hesabınız, şebekemizdeki herhangi bir hizmeti (telefon aramaları, SMS gönderme, sesli postayı kontrol etme) ilk kullandığınız andan itibaren ücretlendirilir.

 

  • Ağımızda herhangi bir hizmetin (telefon görüşmeleri, SMS gönderme, sesli posta kontrol edilmesi) ilk kullanımından sonra hesabınızdaki bakiyeyi 180 gün (6 ay) boyunca kullanmadıysanız, hesabınız kapatılacak ve açılmayacaktır. yeniden açmak mümkün olabilir.

 

  • Numaranızı transfer etmek için ağımızdaki herhangi bir hizmetin ilk kullanımından itibaren 30 gününüz var. Aksi takdirde, numaranızı sonsuza kadar kaybedersiniz.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.