• iletisim@ankaratamir.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Tamir internet sitemiz Ankara’da faaliyet gösteren tüm firma , şirket ve küçük iş yeri sahipleri için tasarlanmış olup hizmetinize sunulmuştur. ankaratamir.com , İşletme sahiplerinin ve müşterilerin kolayca faydalanabileceği şekilde özenle tasarlanmış , Müşteri ve hizmet veren firmaları birbiri ile buluşturmayı amaçlamıştır. Ankaratamir.com standart üyeliklerde ücretsiz olarak kullanılabilen profesyonel bir firma rehberi ve tanıtım sitesidir.

 

 

Tüm üye işletmelerimiz kendi profillerini bağımsız olarak hazırlamaktadır. İşletme sahipleri firma ekle sekmesinden kaydını kolaylıkla oluşturabilmektedir. Ankaratamir.com , Ankara’da bulunan iş yerinizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir firma rehberi sitedir. Türkiye’nin her yerinden gelen kayıtlar Firmanızın bilinirliğini ve müşteri potansiyelini arttıracaktır. Dakikalar içinde firma ekle sekmesinden firmanızı kayıt edebilirsiniz.

 

 

Her kullanıcı kendi markasının tanıtımını ve kaydını yapmaktadır. Yayınlanan sayfalarda yanlışlık veya hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizim ile iletişime geçin. iletisim@ankaratamir.com mail adresimizden ya da buradan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.